LaboratoriumLaboratorium Wyobraźni to miejsce dla dzieci, które chcą wydobyć z siebie i pielęgnować talent plastyczny. Dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, swoje zdolności manualne w zakresie rysowania, malowania, tworzenia kolaży.  W pracy z dziećmi łączę elementy z zakresu sztuki, muzyki, literatury. Stawiam na rozbudzanie siły twórczej, uwrażliwianie dzieci na piękno świata. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, w kameralnych grupach 8-10 osobowych, co istotnie wpływa na komfort pracy dzieci, a przez to daje lepsze efekty plastyczne.
Prace dzieci można oglądać  na bieżąco w  holu na I piętrze w Domu Kultury. Zajęcia w Laboratorium Wyobraźni odbywają się w sząbruckim Domu Kultury w godzinach: Poniedziałki 15.00-17.00; Wtorki 16.30-18.30; Środy 17.00-19.00