Marek Gardzielewski

• Od 1986 r. mieszka w Unieszewie

Współzałożyciel teatru
Wykształcenie: poligraf
Praca zawodowa: właściciel drukarni, obecnie emeryt
We Wspaniałym Teatrze bez Nazwy: od 1993 r.
Od 2003 r. kierownik teatru

Praca w teatrze:

• Ksiądz „Kaprysy Łazarza” Stanisława Grochowiaka (współautor scenografii, reżyserii, fundator plakatu i zaproszeń na spektakl) (1993 r.)
  • Udział w Noworocznej Szopce Gietrzwałdzkiej, (współautor scenografii, reżyserii) (1994r.)
  • Podkolesin - radca dworu „Ożenek” M. Gogola, (fundator programów i plakatów oraz honorarium dla reżysera) (1995 r.)
  • Mata Bukarica w roli Klaudiusza„Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna” Ivo Brešana (fundator programu i plakatu) (1997 r.)
  • Piorunowicz „Klub Kawalerów” M. Bałuckiego (współproducent przedstawienia) (1999 r.)
  • Major „Damy i huzary” A. Fredry  (współproducent przedstawienia) (2002 r.)
  • Dawid „Pułkownik Ptak” Christo Bojczewa  (współproducent przedstawienia) (2005 r.)
  • Fiodor,  dyrektor administracyjny teatru „Gąska” M. Kolady  (współproducent) (2008 r.)
  • Pensjonariusz Przytułku pod Bożym Wezwaniem „Dziwny Jeździec” Michel de Ghelderode (współproducent przedstawienia) (2011 r.)
  • Kalmita "Chłopcy" Stanisława Grochowiaka (2013 r.)